-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підгузки для дітей та дорослих
Тендер Prozorro UA-2019-02-20-002720-b
Завершена
276 690.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
20.02.2019 16:47 - 04.03.2019 11:00
Відповідь надана
Підгузки для дітей та дорослих
Номер:
2cf57e188435401b9533119632713077
Дата опублікування:
01.03.2019 10:27
Опис:
міжнародним загальноприйнятим стандартам відповідають розміри S, M, L та інші.
Ви у Ваших вимогах прописуєте самі маломірні підгузки торгової марки Тена!!!!
Відповідати Вашим вимогам можуть тільки вони.
Цим унеможливлюєте участь в закупівлі другим учасникам!!!
Це вказує на попередню домовленість з постачальником і може вказувати на корупційну складову!!!
Прописуєте умови під конкретного постачальника, та й вистачає сорому писати «Під час проведення процедури відкритих торгів тендерні пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи. При цьому, закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.»
Чому умови прописані так, що ми не зможемо брати участь та перемогти з підгузками розмірами S (50-90см), M (80-125см), L (115-155см) та XL (120-170см)?
Цим Ви порушуєте закон, який цитуєте!!
Відповідь:
До тендерної документації будуть внесени зміни
Дата відповіді:
06.03.2019 09:01
Відповідь надана
розміри
Номер:
6eaa57bf6313473ea35c3c07e13c78bc
Дата опублікування:
27.02.2019 11:12
Опис:
Доброго дня!
Чи можна запропонувати підгузки відповідного розміру S (50-90см) - 360 шт, M (80-125см) - 4560 шт, L (115-155см) - 720 шт + 7560 шт? Ці показники розміру відповідають міжнародним загальноприйнятим стандартам і придатні для використання людьми даної розмірної лінійки!
Дякуємо.
Відповідь:
Міжнародних загальноприйнятих стандартів показників розміру підгузків не існує. Розмірні сітки різних виробників можуть значно відрізнятись одна від одної. З метою запобігання обмеження конкуренції та можливого створення дискримінаційних вимог до учасників, замовником в тендерній документації зазначено мінімальні та максимальні вимоги до кожного розміру з урахуванням необхідної кількості підгузків.
Під час проведення процедури відкритих торгів тендерні пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи. При цьому, закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Дата відповіді:
28.02.2019 13:23