• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Підгузки для дітей та дорослих

Завершена

276 690.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 8602fccb097f4073963e69bfb66fe555
Внутрішній номер закупівлі: 3189688
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-20-002720-b   
Замовник: КНП "ЦПМСД" Лиманської міської ради
Контактна особа: Ірина Олександрівна +380626141275 cpmsdliman@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 276 690.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 20.02.2019 16:47 - 04.03.2019 11:00
Період прийому пропозицій: 20.02.2019 16:47 - 14.03.2019 11:00
Аукціон: 15.03.2019 14:18 - 15.03.2019 14:51
Період кваліфікації: 15.03.2019 14:51 - 21.03.2019 14:56
Період завантаження договору: 21.03.2019 14:29 - 10.04.2019 14:29

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дітей та дорослих
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 19224 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 84401, Україна, Донецька область, м.Лиман, вул.Незалежності, буд. 64 А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БАДМ-Б"

Оскарження: 15.03.2019 14:51 - 01.04.2019 01:00
Початкова пропозиція 186 342.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
186 342.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.03.2019 14:29
Документи 5
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТЕРНАТИВА ТРЕЙД"

Оскарження: 21.03.2019 14:29 - 01.04.2019 01:00
Початкова пропозиція 236 856.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
236 856.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.03.2019 14:56
Документи 6
Скарги 0
Фізична особа – підприємець Колесніков Михайло Володимирович
Початкова пропозиція 250 001.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 001.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 39
Скарги 0
ФОП Пєфтієв Дмитро Михайлович
Початкова пропозиція 270 044.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 044.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: ea55b3d9f28040e791206b8fd08009e4
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-20-002720-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТЕРНАТИВА ТРЕЙД"
Номер договору: 16/19
Сума договору: 236 856.74 UAH з ПДВ
Сума договору: 218 612.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 02.04.2019 09:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s