-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Тухачевського,10 м. Миколаїв
Тендер Prozorro UA-2016-11-02-000633-b
Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Тухачевського,10 м. Миколаїв
Торги відмінено
5 200 838.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2016 11:50 - 08.11.2016 10:00
Відповідь надана
Тендерне завдання
Номер:
eea2ab21e8014ca79cf60ba82079cb37
Дата опублікування:
08.11.2016 08:35
Опис:
Чи вважатиметься помилкою, якщо окрім об'ємів робіт вказаних в технічному завданні тендерної документації в кошторисі окремими позиціями будуть відображені використані матеріали передбачені проектом.
Відповідь:
Це не буде вважатись помилкою, якщо вартість матеріалів, передбачених проектом, буде врахована в кошторисі лише один раз.
Дата відповіді:
08.11.2016 11:22