-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Тухачевського,10 м. Миколаїв
Тендер Prozorro UA-2016-11-02-000633-b
Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Тухачевського,10 м. Миколаїв
Торги відмінено
5 200 838.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 10 000.00 UAH
Номер:
de7f94c0dd184744b67ffa7976b12b67
Внутрішній номер закупівлі:
318937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-02-000633-b
Замовник:
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410576
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Інженерна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шарий Максим Олександрович 380509828125 centender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 200 838.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2016 11:50 - 08.11.2016 10:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2016 11:50 - 18.11.2016 10:00
Аукціон:
з 21.11.2016 15:34
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8f74869592bc4cca957994493de38db8
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі робіт за наявним проектом
Дата опублікування:
17.11.2016 14:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴5 200 838.00 Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Тухачевського,10 м. Миколаїв