• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя (Папір для друку (офісний) 80г/м2 формату А 4, Конверт С4 скл білий, немаркований, Конверт С5 скл білий, немаркований )

Торги не відбулися

249 135.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 245.68 UAH
Період уточнення: 14.03.2019 15:13 - 19.03.2019 18:00
Відповідь надана

Поставка

Номер: 07961b84ea314a04bedbdf6c4c2e8732
Дата опублікування: 14.03.2019 17:16
Опис: Доброго дня! Поставка разова? Чи партіями?
Відповідь: Доброго дня! Поставка партіями не передбачена проектом Договору про закупівлю.
Дата відповіді: 15.03.2019 08:22