-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя (Папір для друку (офісний) 80г/м2 формату А 4, Конверт С4 скл білий, немаркований, Конверт С5 скл білий, немаркований )
Тендер Prozorro UA-2019-03-14-000717-c
Торги не відбулися
249 135.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 245.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 245.68 UAH
Номер:
3646acb7546e427fa272579ecedef655
Внутрішній номер закупівлі:
3180943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-14-000717-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Енергодарської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42037326
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, Місто Енергодар, вулица Курчатова 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міхова Наталія Вікторівна +380664503682 knpemp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 135.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 245.68 UAH
Період уточнення:
14.03.2019 15:13 - 19.03.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2019 15:13 - 29.03.2019 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір для друку (офісний) 80г/м2 формату А 4
Кількість
1657 упаковка
Період постачання
до 20.04.2019
Місце постачання
71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, вулиця Будівельників,33
На карті
Конверт С4 скл білий, немаркований
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 20.04.2019
Місце постачання
71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, вулиця Будівельників, 33
На карті
Конверт С5 скл білий, немаркований
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 20.04.2019
Місце постачання
71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, вулиця Будівельників, 33
На карті