-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Великовантажні мототранспортні засоби за кодом CPV за ДК 021:2015 34140000-0 (Придбання спецватажного сміттєвоза ГАЗ для збору та транспортування побутових відходів або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-02-20-000900-b
Торги відмінено
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Період уточнення:
20.02.2019 11:32 - 26.02.2019 11:26
Звернень немає. Звернення не може бути заданим