-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Великовантажні мототранспортні засоби за кодом CPV за ДК 021:2015 34140000-0 (Придбання спецватажного сміттєвоза ГАЗ для збору та транспортування побутових відходів або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-02-20-000900-b
Торги відмінено
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер:
3bed1617cc2d45f1909eb17437a32b94
Внутрішній номер закупівлі:
3121429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-20-000900-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34261117
-
Адреса:
24320, Україна, Вінницька область, м. Ладижин, вул. К. Маркса, 4а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Коломієць +380973300777 ladkkp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
20.02.2019 11:32 - 26.02.2019 11:26
Період прийому пропозицій:
20.02.2019 11:32 - 08.03.2019 11:26
Аукціон:
11.03.2019 14:39 - 11.03.2019 15:06
Період кваліфікації:
з 11.03.2019 15:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Великовантажні мототранспортні засоби за кодом CPV за ДК 021:2015 34140000-0 (Придбання спецватажного сміттєвоза ГАЗ для збору та транспортування побутових відходів або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.05.2019
Інформація про скасування
Номер:
e3716746e56543dead29989fd2947745
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
п.2.ч.1 ст.31 ЗУ "Про публічні закупівлі" неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
15.03.2019 12:53
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39588481
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА" +380673206699 r.gamza@tdkt.com.ua
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Кременчук, 39602, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ 60 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 78-А
Початкова пропозиція
1 295 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 295 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
26
Скарги
0
ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30481196
-
Контактна особа:
Марина Викторовна Назаренко +380975744858 1976nmv@gmail.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчуг, бул.Автокразівський, 19
Початкова пропозиція
1 596 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 596 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАКЕЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31638606
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАКЕЛ" +380677429349 fakel.ltd@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 82100, Львівська обл., місто Дрогобич, ВУЛИЦЯ БОРИСЛАВСЬКА, будинок 8
Початкова пропозиція
1 599 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 599 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
9
Скарги
0