-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 32320000-2 - телевізійне й аудіовізуальне обладнання (панель для відеостіни, програвач відео контенту для відеостіни, джерело безперебійного живлення)
Тендер Prozorro UA-2019-02-08-002430-b
Торги відмінено
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2019 15:23 - 15.02.2019 00:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
c89ae08f19724171a6f4b176308282e7
Дата опублікування:
10.02.2019 20:03
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі, вказаної в тендерній документації?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за запитання. Замовник допускає аналогічні предмету закупівлі товари.
До участі закупівлі допускається будь-який учасник, вартість пропозицій якого зазначається з урахуванням усіх витрат,
пов`язаних з предметом закупівлі, відповідно до вимог оголошення. Враховуючи, що очікувана вартість пропозиції
Замовника вказана з урахуванням ПДВ, для участі в аукціоні on-line Учасник – неплатник ПДВ повинен привести
свою цінову пропозицію до рівних умов з іншими Учасниками аукціону – платниками ПДВ, а саме: цінова пропозиція
повинна бути з урахуванням ПДВ (20%).
У зв’язку з вищевказаним, цінова пропозиція для таких Учасників повинна включати в себе як базову ціну пропозиції
(без урахування ПДВ) так і вартість з ПДВ (20%).
При реєстрації на електронному майданчику, Учасник вказує вартість з урахуванням ПДВ і саме від цієї вартості
Учасник буде робити ставки у процесі аукціону.
По закінчені аукціону, у разі якщо така пропозиція буде визнана найнижчою з запропонованих, Учасник повинен у
складі повного пакету документів надіслати знижену цінову пропозицію, де зазначається знижена ціна за
результатами аукціону з ПДВ 20% та знижена ціна без ПДВ 20% .
Ціною договору вважатиметься знижена ціна пропозиції Учасника без ПДВ
Дата відповіді:
11.02.2019 13:30