• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 32320000-2 - телевізійне й аудіовізуальне обладнання (панель для відеостіни, програвач відео контенту для відеостіни, джерело безперебійного живлення)

Торги відмінено

420 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Номер: 6b5816a290704993bc150f1e7f0516d5
Внутрішній номер закупівлі: 3094139
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-08-002430-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯКАРТСЕРВІС"
Контактна особа: Дорош Олег +380637449974 dorosholeh5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 200.00 UAH
Період уточнення: 08.02.2019 15:23 - 15.02.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 08.02.2019 15:23 - 25.02.2019 00:00
Аукціон: 25.02.2019 15:31 - 25.02.2019 15:58
Період кваліфікації: 25.02.2019 15:58 - 01.03.2019 18:56
Період завантаження договору: 25.02.2019 15:58 - 17.03.2019 15:58

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 32320000-2 - телевізійне й аудіовізуальне обладнання (панель для відеостіни, програвач відео контенту для відеостіни, джерело безперебійного живлення)
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Соборна, буд.36 На карті

Інформація про скасування

Номер: 1e5426c51ad14c55854baa2db1e04e63
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: п.1 ч.1 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування: 07.03.2019 14:13
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ"

Оскарження: 25.02.2019 15:58 - 12.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 259 002.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
259 002.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2019 18:56
Документи 23
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАЙТЕКС ТЕХНОЛОДЖІС"
Початкова пропозиція 416 538.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
412 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0
ФОП "ЧАЇНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ "
Початкова пропозиція 418 790.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
414 590.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: cd7fea0c13be437cad4c6df487872732
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-08-002430-b-a1
Постачальник: ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ"
Сума договору: 259 002.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації