-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Постачання теплової енергії
Тендер Prozorro UA-2019-01-17-000693-b
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 14 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2019 року.
Торги не відбулися
8 050 994.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 3 906.00 UAH
мін. крок: 0% або 3 906.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2019 12:27 - 08.02.2019 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим