-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Постачання теплової енергії
Тендер Prozorro UA-2019-01-17-000693-b
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 14 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2019 року.
Торги не відбулися
8 050 994.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 3 906.00 UAH
мін. крок: 0% або 3 906.00 UAH
Номер:
57bccab28483458da17da573ea639f7f
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-02-19-000009
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
18.02.2019 00:00
Період моніторингу:
19.02.2019 13:01 - 14.03.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
18.02.2019 № 5-од
Луцьк
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 №184.
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
В.о. начальника управління В.ГАЛЬЧУК
Додаток №1
до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби у
Волинській області
від 18.02.2019 №5-од
Перелік процедур закупівель для моніторингу Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області.
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2019-01-17-000693-b від 17.01.2019. Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі - Інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
Замовником на порушення вимог пункту 4 частини першої статті 30 Закону не відхилено тендерну пропозицію ТОВ «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО», як таку що не відповідала умовам тендерної документації.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель при плануванні закупівлі, визначенні предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку) та оприлюдненні інформації щодо закупівлі – порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
На момент завершення моніторингу Замовником порушення усунуто.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, кваліфікація тендерних пропозицій, розгляд тендерних пропозицій на відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки, дотримання термінів.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік, оголошення про проведення процедури закупівлі, тендерна документація, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКОСЕРВІС ВОЛИНЬ» та товариства з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» (далі – ТОВ «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО»), протоколи розгляду тендерних пропозицій по лотах №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,14 від 20.02.2019.
За результатами аналізу тендерної пропозиції ТОВ «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» з умовами тендерної документації Замовника, встановленої невідповідність вимогам тендерної документації, зокрема:
відповідно до умов пункту 1 розділу ІІІ «Інструкції з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації тендерна пропозиція подається з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», Закону України “Про електронні довірчі послуги”, з застосуванням кваліфікованого електронного підпису.
Отже, тендерна пропозиція ТОВ «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» не відповідає умовам тендерної документації Замовника.
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника у разі якщо учасник не надав забезпечення тендерної пропозиції та якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
Період усунення порушень:
22.02.2019 16:26 - 12.03.2019 00:00
Дата публікації висновку:
22.02.2019 16:26
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Тендерним комітетом в період прекваліфікації було виявлено у пропозиції ТОВ "ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО" відсутність кваліфікованого електронного підпису у зв'язку з чим 20 лютого відхилив тендерну пропозицію і визначив її як таку, що не відповідає умовам тендерної документації на підставі пункту 4 частини першої статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі".
Дата публікації звіту:
25.02.2019 11:01
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionAwarded: Так
Опис:
Пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» відхилено
Дата публікації:
27.02.2019 09:29
Запити/Пояснення
Номер:
bbafc0a85eeb44ebaf894397159129c9
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
20.02.2019 11:00
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
26.02.2019 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі послуги з «Постачання теплової енергії» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-01-17-000693-b) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон), постала потреба в отриманні пояснень із таких питань.
Чому Замовником не відхилена пропозиція товариства з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО», як таку що не відповідає вимогам пункту 1 розділу ІІІ «Інструкції з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, а саме: в пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» відсутній кваліфікований електронний підпис?
Номер:
0e93330b1dd747eeb6d10610b9657a5c
Назва:
Відповідь на запит
Дата опублікування:
20.02.2019 14:14
Опис:
У відповідь на ваш Запит від 20.02.2019 року інформуємо, що відповідно ч. 5 ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі» на розгляд закупівлі послуги «Постачання теплової енергії» (закупівля UA-2019-01-17-000693-d) відводиться термін, що не перевищує 20 робочих днів. Оскільки період подачі пропозиції по даній закупівлі завершився 18.02.2019 року о 09.00 год. пропозиції учасників перебувають в статусі прекваліфікації.
Тендерним комітетом під час розгляду поданих пропозицій виявлено відсутність кваліфікаційного електронного підпису в тендерній пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» по лотах № 1-10, №14. У відповідності до ч.2 ст. 17 ЗУ «Про електронні довірчі послуги», а також пунктом 1 розділом ІІІ «Інструкції з підготовки тендерної пропозиції» Замовником було вказано на необхідність застосування кваліфікованого електронного підпису. У зв’язку з цим, згідно до пп. 4 п.1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» пропозиція учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» не відповідає умовам тендерної документації.
Враховуючи вищевикладене, Тендерним комітетом прийнято рішення про відхилення тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО».
Документальне підтвердження буде опубліковано згідно статті 10 ЗУ «Про публічні закупівлі» протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення.