-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення спеціальних вантажів Ярмолинецьке надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002465-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 08:00)
2 160 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
13
год
24
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
04.09.2026 10:22 - 19.09.2026 00:00
Без відповіді
Щодо характеристик ТЗ
Номер:
ceb5c445ee4f4819993aa789ddd2c168
Дата опублікування:
04.09.2026 17:40
Опис:
Шановний Замовнику, вивчивши ТД, у нас, як понтенційного учасника виникли наступні звернення: Просимо надати уточнення щодо технічних характеристик транспортних засобів, необхідних для надання послуг, а саме: тип ТЗ, яка мінімальна вантажопідйомність та допустимі габаритні розміри транспортних засобів?
Також просимо уточнити характеристики спеціальних вантажів, що підлягають перевезенню: їх вид, максимальна маса, габаритні розміри та характерні особливості, які необхідно враховувати при виборі транспортного засобу. Наперед дякуємо за надану відповідь!