-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення спеціальних вантажів Ярмолинецьке надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002465-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 08:00)
2 160 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
18
год
43
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fd5c0059ffca4a3f80e1233a50c9e7ce
Внутрішній номер закупівлі:
30291244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002465-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45495765
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Руська, будинок 203А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яцимон Євген Володимирович 380982310409 yevhen.yatsymon@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 160 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:22 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:22 - 22.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:22 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 23.09.2026 11:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 160 000.00 Послуги з перевезення спеціальних вантажів Ярмолинецьке надлісництво