-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з прибирання Гадяцького надлісництва
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002406-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
812 100.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
21
год
28
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
04.09.2026 10:19 - 17.09.2026 00:00
Відповідь надана
строки надання послуг
Номер:
cdb707ee724c4098b54001f50e4157fd
Дата опублікування:
04.09.2026 11:23
Опис:
Шановний Замовнику! Ознайомившись із тендерною документацією, зокрема з технічним завданням та проєктом договору, нами виявлено розбіжність щодо строку надання послуг. Так, у технічному завданні та проєкті договору зазначено: «Строк надання послуг: Послуги з комплексного прибирання надаються протягом 6 (шести) календарних місяців у межах строку дії Договору».
Водночас у розрахунках та таблиці технічного завдання у графі «Запланований період надання послуг, місяців» зазначено строк 3 місяці.
У зв’язку з цим, просимо уточнити, який саме строк надання послуг є правильним — 3 чи 6 календарних місяців, та внести відповідні зміни до тендерної документації для усунення зазначеної розбіжності.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Дякуємо за запитання.
Замовником буде внесено зміни до тендерної документації. Однак хочемо зазначити, що послуги з комплексного прибирання надаються протягом 3 (трьох) календарних місяців у межах строку дії Договору, а саме до 31.12.2026 року.
Дата відповіді:
04.09.2026 15:21