-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання Гадяцького надлісництва
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002406-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
812 100.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
54
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cf72da94f9354717adaba264afac0de8
Внутрішній номер закупівлі:
30291182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002406-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45483786
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Гулака- Артемовського,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галушка Олег Анатолійович 380951340694 oleh.halushka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
812 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:19 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:19 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:19 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴812 100.00 Послуги з прибирання Гадяцького надлісництва