-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджі (код за ДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013324-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
87 867.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
26
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
03.09.2026 16:43 - 16.09.2026 00:00
Без відповіді
Ресурс
Номер:
90161161daec402dafd2d06e6263735a
Дата опублікування:
03.09.2026 17:32
Опис:
Доброго дня.
В документації не вказан ресурс картриджа