-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджі (код за ДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013324-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
87 867.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
31
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
387245f9e3b2481385bc42220dc284b2
Внутрішній номер закупівлі:
30286702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013324-a
Замовник:
Державне підприємство "Українські спеціальні системи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Лєщенко Олена 380730033170 o.leshchenko@uss.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30125100-2 Картриджі з тонеромАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
87 867.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:43 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:43 - 19.09.2026 18:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:43 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:43
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
UA-EDR 43985560
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴87 867.50 Картриджі (код за ДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)