-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2019-01-15-000047-c
Масло вершкове (жир. не менше 72,5 %) Масло вершкове вагове у тарі виробника або брусками у пергаменті (0,200 кг.) жирність не нижче 72,5%, кольоровим блідо-жовтого до майже білого. Масло вершкове має бути щільним, однорідним, поверхня на зрізі має бути блискуча, колір світло-жовтий, смак і запах характерний маслу вершковому, без сторонніх запахів і присмаків. Дефекти недопустимі.
Завершена
204 795.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 023.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 023.98 UAH
Період уточнення:
15.01.2019 08:43 - 20.01.2019 09:40
Звернень немає. Звернення не може бути заданим