-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
малошумний підсилювач L-діапазону
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012746-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
233 200.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
00
год
36
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 19:31 - 13.09.2026 00:00
Без відповіді
Просимо надати уточнення щодо технічних вимог
Номер:
e1704ad50b96430d85e5efeb514efdf8
Дата опублікування:
01.09.2026 11:26
Опис:
Просимо надати уточнення щодо технічних вимог до малошумного підсилювача L-діапазону типу Norsat LNAL20NF або еквівалента.
Під час аналізу технічних вимог та характеристик зазначеного як аналог виробу Norsat LNAL20NF виявлено ряд параметрів, які потребують уточнення:
1. Коефіцієнт підсилення.
У технічних вимогах зазначено: коефіцієнт підсилення — не менше 60 дБ.
Для Norsat LNAL20NF виробником вказується діапазон коефіцієнта підсилення 50–65 дБ, при цьому 60 дБ є типовим значенням.
Просимо уточнити: чи є обов'язковою вимога забезпечення не менше 60 дБ у всьому робочому діапазоні 1150–1650 МГц, чи допускається діапазон значень, аналогічний Norsat LNAL20NF?
2. Тип та хвильовий опір вихідного роз'єму.
У технічних вимогах зазначено:
вхід/вихід — роз'єм N-типу (гніздо);
хвильовий опір виходу — 50 Ом.
Водночас позначення модифікації LNAL20NF передбачає іншу конфігурацію роз'ємів (N/F), тому просимо підтвердити необхідну конфігурацію виробу:
N-female 50 Ом на вході та N-female 50 Ом на виході, чи необхідно відтворити конфігурацію роз'ємів Norsat LNAL20NF?
3. Вихідна потужність та точка компресії P1dB.
У наданих технічних вимогах цей параметр не зазначений. Для Norsat LNAL20NF заявлено Output P1dB близько +10 dBm.
Просимо уточнити, чи необхідно забезпечити для еквівалента:
вихідну точку компресії P1dB не менше +10 dBm, або даний параметр не нормується.
4. Максимально допустимий рівень вхідного RF-сигналу.
У технічних вимогах максимальний рівень сигналу на вході, при якому не відбувається пошкодження підсилювача, не зазначений.
Просимо вказати необхідний Maximum RF Input Power / RF Input Survival Level, наприклад +10 dBm, +20 dBm або інше значення.
5. Нерівномірність коефіцієнта підсилення.
У технічних вимогах встановлено нерівномірність підсилення у всьому діапазоні не більше 2,0 дБ. Для виробу Norsat додатково нормується короткоперіодна нерівномірність (ripple) у смузі 36 МГц.
Просимо уточнити, чи необхідно нормувати лише загальну нерівномірність ≤2 дБ у діапазоні 1150–1650 МГц, чи також необхідно забезпечити ripple ≤1 дБ у будь-якій смузі 36 МГц.
6. Додаткові параметри виробу-аналога.
Просимо уточнити, чи є обов'язковими характеристики Norsat LNAL20NF, які прямо не зазначені у технічних вимогах, зокрема:
робочий температурний діапазон, ступінь захисту корпусу (IP), габаритні розміри, маса, максимальна вхідна потужність, P1dB та інші параметри.
Просимо також підтвердити, що під час оцінки відповідності запропонованого еквівалента визначальними є параметри, безпосередньо зазначені у технічних вимогах, а не всі характеристики виробу Norsat LNAL20NF, які відсутні у тендерній документації.