-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
малошумний підсилювач L-діапазону
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012746-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
233 200.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
18
год
45
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
723800150a72469ba7f4863ced1a7464
Внутрішній номер закупівлі:
30245985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012746-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ромакін Михайло Анатолійович +380440000000 michael02061998@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
233 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:31 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:31 - 16.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:31 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 15:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴233 200.00 малошумний підсилювач L-діапазону