-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фасонні частини та опори
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006714-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:32)
162 398.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
48
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 14:29 - 05.09.2026 00:00
Без відповіді
Тех завдання
Номер:
80e5e1bcef7a42ab95261c547b0f82ec
Дата опублікування:
31.08.2026 14:38
Опис:
Доброго дня. Опублікуйте тех завдання будьласка