-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фасонні частини та опори
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006714-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:32)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:32)
162 398.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
59
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a07d908b66564f91a1d5b72f233cb8c3
Внутрішній номер закупівлі:
30240003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006714-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бугайова Лада Анатоліївна +380472635830 zakvodkanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
162 398.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:29 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:29 - 08.09.2026 14:32
Період оскарження:
31.08.2026 14:29 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴162 398.00 Фасонні частини та опори