• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шланги

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 15:00)

819 900.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
07
год
52
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Період уточнення: 31.08.2026 13:42 - 05.09.2026 00:00
Без відповіді

Запит щодо уточнення технічних вимог та допущення продукції з покращеними характеристиками (Позиція №1)

Номер: 09957683196d4f3f8e54bf5f8c8f8ecd
Дата опублікування: 01.09.2026 12:27
Опис: Шановний Замовнику! З метою усунення ризиків формальної дискваліфікації учасників за надання кращого товару, просимо доповнити опис технічних характеристик Позиції №1 фразами «не менше», «не гірше» або «або покращені», а саме: • Робочий тиск: не менше 2 бар (допускається вищий робочий тиск); • Робоча температура: від -30°C до +90°C (або ширший температурний діапазон, що є не гіршим за вказаний). • Тара (пакування): в оригінальній заводській упаковці (бухтах або котушках) суцільною довжиною від 15 до 50 метрів включно відповідно до технічних стандартів виробника (допускаються заводські бухти фіксованої довжини 50 метрів). Просимо внести відповідні уточнення до тексту Додатку №3 тендерної документації, щоб усунити ризик формальної дискваліфікації учасників та штучного обмеження конкуренції.
Без відповіді

Запит щодо розширення технічних параметрів ТЗ та усунення дискримінаційних умов (Позиція №1)

Номер: 6677d2d1fbe64176b61da7b03e183239
Дата опублікування: 01.09.2026 12:26
Опис: Шановний Замовнику! У Додатку №3 до тендерної документації щодо Позиції №1 («Шланг d4 мм вакуумний (Рукав бензиновий)») встановлено вимоги щодо геометричних параметрів шланга, а саме: внутрішній діаметр — 4 мм, зовнішній діаметр — 8 мм (товщина стінки — 2 мм). Повідомляємо, що більшість провідних світових та європейських виробників високоякісних магістральних паливних рукавів за міжнародними стандартами виготовляють армовані шланги з внутрішнім діаметром 4.0 мм та товщиною стінки до 3.0 мм (зовнішній діаметр до 10.0 мм). Збільшена товщина стінки до 3.0 мм та наявність внутрішнього текстильного корду суттєво покращують експлуатаційні властивості шланга: він є значно міцнішим, стійкішим до перетискань, заломів та схлопування під дією вакууму. Жорстке обмеження параметрів товщини стінки рівно 2 мм та зовнішнього діаметра рівно 8 мм штучно обмежує конкуренцію. З метою залучення більшої кількості учасників та закупівлі більш зносостійкого товару, просимо внести зміни до ТЗ Позиції №1 та викласти геометричні параметри у такій редакції: • Діаметр (зовнішній): від 8.0 мм до 10.0 мм (або не менше 8 мм); • Товщина стінки: від 2.0 мм до 3.0 мм (або не менше 2.0 мм).
Без відповіді

Запит щодо уточнення технічних вимог та допущення продукції з покращеними характеристиками (Позиція №2)

Номер: 0db8f93c24cc4a3fb1d37369ed1736ce
Дата опублікування: 01.09.2026 12:26
Опис: З метою забезпечення максимальної економії, прозорості та усунення ризиків формальної дискваліфікації учасників за надання кращого товару, просимо доповнити опис технічних характеристик Позиції №2 фразами «не менше», «не гірше» або «допускаються покращені характеристики», а саме: • Робочий тиск: не менше 10 бар (допускається вищий робочий тиск); • Руйнівний тиск: не менше 30 - 40 бар (допускається вищий розривний тиск); • Робоча температура: від -30°C до +80°C (або ширший температурний діапазон, що є не гіршим за вказаний); • Тара (пакування): в оригінальній заводській упаковці (бухтах або котушках) суцільною довжиною від 15 до 50 метрів включно відповідно до технічних стандартів виробника (допускаються заводські бухти фіксованої довжини 50 метрів). Просимо внести відповідні уточнення до тексту Додатку №3 тендерної документації, щоб залучити до закупівлі офіційних постачальників високоякісної продукції від провідних світових брендів без ризику штучного обмеження конкуренції.
Без відповіді

Запит щодо усунення суперечностей у технічному завданні (Позиція №2)

Номер: f00a64c200c94f06ba20506ca84a0d13
Дата опублікування: 01.09.2026 12:25
Опис: Шановний Замовнику! У Додатку №3 для Позиції №2 встановлено технічну вимогу: «Шланг d6 мм маслобензостійкий-погружний» та зазначено відповідність стандарту DIN 73379. Зазначені Вами технічні параметри: внутрішній/зовнішній діаметр 6х12 мм, товщина стінки 3.0 мм, робочий тиск 10 бар, руйнівний тиск 30 бар, 3 шари, внутрішній та зовнішній шари — гладка гума NBR, текстильне посилення, у вказаному Вами стандарті DIN 73379 відповідають Type 2A. Проте, згідно з офіційним регламентом стандарту DIN 73379, шланги Type 2A призначені виключно для зовнішніх магістральних паливних ліній і не є погружними (занурювальними), оскільки їхній зовнішній шар розрахований на захист від озону та атмосфери, а не на постійне занурення у паливо всередині бака. Також встановлення вимоги щодо відповідності лише одному конкретному німецькому стандарту DIN 73379, без можливості надання еквівалента за іншими міжнародними стандартами (такими як SAE або ISO), штучно обмежує конкуренцію та унеможливлює участь постачальників із високоякісною продукцією від інших провідних світових брендів. З метою виправлення технічної помилки, забезпечення максимальної конкуренції та прозорості закупівлі, просимо внести зміни до тендерної документації, а саме: 1. Вилучити з найменування Позиції №2 слово «погружний». 2. У технічних характеристиках Позиції №2 вимогу «Стандарт: DIN 73379;» викласти у такій редакції: «Стандарт: DIN 73379 або SAE J30R6, або еквівалент».