• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шланги

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)

819 900.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
05
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fd7af304ba1143a58523788bd94c0b34
Внутрішній номер закупівлі: 30238904
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005611-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Предь Степан Віталійович 380472333347 SPred@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 819 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:42 - 08.09.2026 15:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴819 900.00 Шланги