-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Гідранти пожежні» ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різне
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003812-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
216 603.25
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
15
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 12:00 - 05.09.2026 00:00
Без відповіді
документація
Номер:
0df8c73a3a024d83a8b90ad67f9723c1
Дата опублікування:
31.08.2026 16:12
Опис:
Добрий день. Чи можна надати сертифікат відповідності на товар з відповідністю ТУ виробника?