-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Гідранти пожежні» ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різне
Оголошено тендер
259 923.90
UAH
Номер:
43dd3faef5b84345a9f92a6666a2a1af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004603-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064800
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, площа Соборна, 6а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064800
-
Контактна особа:
Гаврильчук Олександр 0970023226 a1eksandr007@ukr.net
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, площа Соборна, 6а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
259 923.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Гідранти пожежні» ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різне
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 11:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гідрант пожежний Н-500
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Гідрант пожежний Н-750
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Гідрант пожежний Н-1000
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Гідрант пожежний Н-1250
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Гідрант пожежний Н-1500
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Гідрант пожежний Н-1750
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Гідрант пожежний Н-2000
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6013 - Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяМалинська
Сума259 923.90 UAH