-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-754_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки шиберні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000755-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 00:00)
14 999 014.04
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
00
год
40
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 09:34 - 11.09.2026 00:00
Відповідь надана
Внесення змін в тендерну документацію
Номер:
2175a39e56db40e2a844a7f767dcc272
Дата опублікування:
01.09.2026 16:21
Опис:
Доброго дня, Шановний Замовнику! Висловлюємо Вам свою повагу та звертаємось до Вас стосовно наступного. Наша компанія є офіційним представником закордонного виробника і планує брати участь у тендерній закупівлі UA-2026-08-31-000755-a. Даним зверненням доводимо до Вашого відома що технологічний процес виробництва Товару, що є предметом даної закупівлі, складає до 90 к.д. Доставка Товару від заводу-виробника в Україну, на умовах DDP для учасника – резидента України, враховуючи військовий стан та триваючу агресію російської федерації, становить орієнтовано 60-90 днів. Таким чином, фактичний загальний строк поставки для учасника – резидента України, Товару який є предметом закупівлі в даній процедурі закупівлі складе: від 150 до 180 днів, що значно більше часу визначеного вимогами Тендерної документації. Беручи до уваги вищезазначене, просимо Вас збільшити строки поставки Товару до 180 к.д. з можливістю дострокової поставки та внести відповідні зміни в тендерну документацію. Збільшення строків поставки надасть змогу більшому колу учасників прийняти участь в даній закупівлі що в свою чергу потенційно збільшість конкуренцію. Заздалегідь дякуємо та сподіваємось на подальшу співпрацю.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше звернення повідомляємо про наступне.
Зважаючи на внутрішні виробничі потреби Замовник має можливість збільшити строк поставки товару до 150 календарних днів, з правом на дострокову поставку. Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації, прохання слідкувати за перебігом процедури.
Сподіваємось на успішну співпрацю!
Дата відповіді:
02.09.2026 13:52
Відповідь надана
щодо строку постачання
Номер:
9ddbc97a761545b5a269fbb074de721c
Дата опублікування:
31.08.2026 20:46
Опис:
Шановний Замовник, просимо збільшити строк постачання до "не менше 180к.д. від дати постачання".
Виявляється, що відповідальні закупівельники разом з відповідальними технічними фахівцями, маючи заявку на забезпечення ще, як мінімум 2 місяці тому назад, затягували процес закупівлі, щоб створити поточні умови.
Відповідно відмова у збільшення строку постачання, буде розцінена, як корупційна складова, з подальшим інформуванням НАК Нафтогаз, як контролюючого органу.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше звернення повідомляємо про наступне.
Зважаючи на внутрішні виробничі потреби Замовник має можливість збільшити строк поставки товару до 150 календарних днів, з правом на дострокову поставку. Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації, прохання слідкувати за перебігом процедури.
Дата відповіді:
02.09.2026 13:52
Відповідь надана
питання
Номер:
fb8b298f246a4c5da48a0bdd28747809
Дата опублікування:
31.08.2026 11:47
Опис:
Шановний Замовник, чому в рамках цієї процедури не проводився офіційний моніторинг перед публікацією на ресурсі, яким користується УГВ - zakupivli.pro?
Відповідь:
Шановний Учаснику! Повідомляємо, що перед публікацією даної закупівлі Замовником було проведено моніторинг ринку, результати якого враховані при формуванні умов закупівлі. Ідентифікатор моніторингу: R-UA-2026-07-02-1000105-k.
Дата відповіді:
31.08.2026 13:16