-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-754_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки шиберні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000755-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 00:00)
14 999 014.04
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
05
год
50
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
01d97481c4994dee94ba2f5a2f8ac0c2
Внутрішній номер закупівлі:
30234003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000755-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іван Матанаха +380954767210 ivan.matanakha@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 999 014.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:34 - 11.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:34 - 14.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:34 - 11.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 12:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 999 014.04 Засувки шиберні