-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дверна фурнітура та комплектуючі (ДК 021:2015-44520000-1 «Замки, ключі та петлі»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-009464-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 09:00)
186 429.98
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
11
год
56
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
28.08.2026 15:39 - 06.09.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
b5e7c054cd34453e952678621880e46a
Дата опублікування:
03.09.2026 10:36
Опис:
Назва не співпадає із технічними характеристиками
23. Циліндр до замка 30/30 (ключ/ключ) - Розмір: 30/30 мм. Виконання: ключ/вороток.
24.Циліндр до замка 30/35 (ключ/вороток)- Розмір: 30/30 мм. Биконання: ключ/вороток.
Відповідь:
Добрий день, Шановний Учаснику! Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
04.09.2026 16:14