• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дверна фурнітура та комплектуючі (ДК 021:2015-44520000-1 «Замки, ключі та петлі»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 09:00)

186 429.98 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
14
год
11
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: db9aaa141c6e489599e5cf69ca30f3de
Внутрішній номер закупівлі: 30228870
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-009464-a   
Замовник: Офіс Генерального прокурора
Контактна особа: Ірина Богданець +380445967081 bohdanets.io@gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 186 429.98 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 15:39 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 15:39 - 09.09.2026 09:00
Період оскарження: 28.08.2026 15:39 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 14:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴186 429.98 Дверна фурнітура та комплектуючі (ДК 021:2015-44520000-1 «Замки, ключі та петлі»)