-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду до кладовища в с. Княже Бориспільського району Київської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-008716-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
1 470 565.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
05
год
14
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
28.08.2026 17:22 - 06.09.2026 00:00
Відповідь надана
Зведений кощторисний розрахунок
Номер:
34ec293c58b44828adb9a0dc25e3155c
Дата опублікування:
03.09.2026 12:49
Опис:
Шановний замовник , чи передбачені в зведеному кошторисному розрахунку кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з iнфляцiйними процесами ?
Відповідь:
Так,у зведеному кошторисному розрахунку враховані кошти на покриття інфляційних процесів.
Дата відповіді:
03.09.2026 13:33