-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду до кладовища в с. Княже Бориспільського району Київської області (коригування)
Оголошено тендер
1 764 678.00
UAH
Номер:
f01fd78c7cdb43cc9b55f4f726c1965b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-010277-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВК Ташанської сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43446648
-
Адреса:
08460, Україна, Київська область, село Ташань, вулиця Центральна 7 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВК Ташанської сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43446648
-
Адреса:
08460, Україна, Київська область, село Ташань, вулиця Центральна 7 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 764 678.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду до кладовища в с. Княже Бориспільського району Київської області (коригування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
28.08.2026 15:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду до кладовища в с. Княже Бориспільського району Київської області (коригування)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 01.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТашанська
Сума1 764 678.00 UAH