-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-006735-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 00:00)
100 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
06
год
04
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
28.08.2026 14:00 - 04.09.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо аналогічного договору
Номер:
3814945d34eb430eb2ab0b0ee37fa001
Дата опублікування:
31.08.2026 16:45
Опис:
Просимо надати роз’яснення щодо можливості підтвердження вимоги тендерної документації про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Зокрема, просимо повідомити, чи буде вважатися аналогічним договором договір, предметом якого є проведення оцінки технічного стану будівлі/споруди, за результатами якого здійснюється визначення та оцінка фактичного технічного стану об’єкта, його конструктивних елементів та можливості подальшої експлуатації.
Зазначений вид робіт за своїм змістом передбачає виконання комплексу інженерно-технічних заходів, пов’язаних із дослідженням, обстеженням та оцінкою технічного стану будівельних конструкцій, що відповідає характеру робіт, які виконуються в межах відповідних послуг.
У зв’язку з викладеним просимо Замовника надати чітке роз’яснення:
Чи буде договір на проведення оцінки технічного стану будівлі/споруди прийнятий Замовником як аналогічний договір для підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам тендерної документації?
Просимо надати відповідь через електронну систему закупівель та, у разі необхідності, зазначити конкретні критерії, яким повинен відповідати договір для визнання його аналогічним.
Відповідь:
Так, договір на проведення оцінки технічного стану будівлі/споруди може бути прийнятий Замовником як аналогічний договір для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним вимогам, установленим тендерною документацією.
За умови, що предмет, характер та обсяг виконаних за таким договором робіт відповідають або є співставними з вимогами, визначеними тендерною документацією, такий договір може бути врахований Замовником як аналогічний.
Дата відповіді:
02.09.2026 18:14
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
4f907ea75aea454297ce7a319116d89c
Дата опублікування:
31.08.2026 16:08
Опис:
Для розрахунку вартості робіт просимо надати дані по об'єкту обстеження (площа, поверховість тощо).
Відповідь:
Будівельний об`єм - 9327 м.куб., поверховесть будівлі - багато поверхова, тип будівлі - безкаркасна
Дата відповіді:
02.09.2026 18:02