-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-006735-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 00:00)
100 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
09
год
21
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3a12947cec5b401b97eadf0ee65b59de
Внутрішній номер закупівлі:
30226158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-006735-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ "ДІТИ ВДОМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Фастівський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791, +380507696917 d.rebenka-boyarka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 14:00 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 14:00 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 14:00 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва