-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обчислювальна станція
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-005985-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
145 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
22
год
45
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
28.08.2026 13:26 - 02.09.2026 00:00
Без відповіді
Назва у таблиці вимог
Номер:
4f4a675a5e874b2a9aa4ede03f49aa3c
Дата опублікування:
01.09.2026 19:31
Опис:
Шановний Замовнику! Просимо переглянути назву "Система отримання ультрависокого вакууму" у таблиці про Основні технічні, якісні вимоги до обладнання, оскільки вона не має відношення до предмета закупівлі ДК 021:2015: 30214000-2 — Робочі станції.
Без відповіді
Технічні вимоги
Номер:
4daf0e655dc34b0b822a114145ba26d7
Дата опублікування:
01.09.2026 19:29
Опис:
Шановний Замовнику! Просимо переглянути вимогу до материнської плати «Внутрішні інтерфейси – Додаткові USB 3.2 Gen 2 2 шт.» Це суттєво обмежує вибір рішень, оскільки абсолютна більшість плат на базі AMD X870Е має лише один внутрішній роз’єм USB 3.2 Gen 2, з якого можна вивести лише один додатковий порт. Також зазначена вимога не відповідає вимогам до корпусу щодо наявної кількості відповідних портів.