-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обчислювальна станція
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-005985-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
145 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
14
год
49
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7e814112c60b411bbd9f064e4466e58c
Внутрішній номер закупівлі:
30225414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-005985-a
Замовник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федосова Альона 380950360135 Fedosova.hnu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 13:26 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 13:26 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 13:26 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 833.33 Обчислювальна станція