-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу за адресою: 69091, м.Запоріжжя, вулиця Пластова, 71, із використанням систем зберігання електричної енергії (акумуляторні батареї, модульні системи), гібридного інверторного обладнання та супутніх послуг з монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-013194-a
Торги не відбулися
2 040 950.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 18:22 - 30.08.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо звіту несучої спроможності даху
Номер:
70449ba43381481e80db55c25ab06f8f
Дата опублікування:
26.08.2026 10:06
Опис:
Шановний замовнику!
Надайте будь ласка роз'яснення за чий рахунок буде робитись звіт про несучу спроможність даху, і які Ваші дії в разі якщо звіт буде негативним і дах неспроможним витримати конструкції панелей? Яким чином в такому випадку може бути продовжно строк дії договору, загалом порядко врегулювання даного питання. Також звертаємо Вашу увагу що технічним завданням термін виконання робіт до 15.11 а в договорі зазначено до 30.09. Просимо виправити, дякую!
Відповідь:
Добрий день! Система, яку ми хочемо придбати монтується виключно в приміщенні, а не на даху.
Дата відповіді:
26.08.2026 11:12