-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу за адресою: 69091, м.Запоріжжя, вулиця Пластова, 71, із використанням систем зберігання електричної енергії (акумуляторні батареї, модульні системи), гібридного інверторного обладнання та супутніх послуг з монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-013194-a
Торги не відбулися
2 040 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
59b7947a5299497db43a1def61029131
Внутрішній номер закупівлі:
30190569
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-013194-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42698751
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Пластова, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Костянтинівна Татарінова +380978391515 zmkbuhgal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 040 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 18:22 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 18:22 - 02.09.2026 17:39
Аукціон:
з 03.09.2026 12:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 040 950.00 Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу за адресою: 69091, м.Запоріжжя, вулиця Пластова, 71, із використанням систем зберігання електричної енергії (акумуляторні батареї, модульні системи), гібридного інверторного обладнання та супутніх послуг з монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію