-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з кронування та видалення аварійних, сухостійних, хворих дерев
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-009273-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
1 418 009.87
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
17
год
59
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
25.08.2026 15:08 - 30.08.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо вимог тендерної документації
Номер:
e16906e3198347c4aac7dbaedbacc925
Дата опублікування:
26.08.2026 12:34
Опис:
Шановний замовнику!
Згідно з вимогами пунктів 1.1.5 та 1.1.6 Кваліфікаційних критеріїв Додатку № 1 до тендерної документації, від Учасників вимагається одночасна наявність транспортера для переміщення вантажів до 500 кг (п. 1.1.5) та мінінавантажувача (п. 1.1.6) для виконання робіт з переміщення та навантаження деревини. Ми має намір взяти участь у закупівлі, проте вважаємо, що дані вимоги в сукупності надмірними та такими, що штучно обмежують конкуренцію.
Повідомляємо, що ми як Учасник маємо в наявності Вантажний бортовий кран-маніпулятор (із вантажопідйомністю стріли 2,63 тонни). Ця спецтехніка є потужним універсальним засобом, який повністю перекриває та за своїми технічними характеристиками значно перевищує функціонал як мінінавантажувача, так і малопотужного транспортера до 500 кг.
Завдяки наявності кранової установки та спеціального грейферного захоплення, кран-маніпулятор самостійно, без залучення додаткової ручної праці чи сторонніх конвеєрних стрічок, здійснює підйом, переміщення та навантаження великих об'ємів порубкових залишків і важких колод безпосередньо у власний бортовий кузов для подальшого транспортування. Вантажопідйомність у 2,63 тонни дозволяє ефективно переміщувати великогабаритну деревину, з якою транспортер до 500 кг технічно не здатний впоратися.
Разом з тим, є абсолютно незрозумілим, чим саме обумовлена вимога щодо обмеження вантажопідйомності транспортера показником «до 500 кг» та яким чином значно потужніша техніка (з вантажопідйомністю більше 500 кг) може негативно вплинути на якість надання послуг. Очевидно, що вища потужність та вантажопідйомність обладнання лише прискорюють процес виконання робіт та підвищують їх ефективність.
Визначення конкретних вузьких і взаємовиключних типів обладнання (як-от малопотужних транспортерів та мінінавантажувачів) штучно звужує коло потенційних учасників. Це прямо суперечить принципам недискримінації та порушує частину 4 статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі", згідно з якою тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію.
З огляду на вищевикладене, просимо роз'яснити та внести зміни до тендерної документації, а саме:
1. Надати роз'яснення, чи допускається залучення Учасником Вантажного бортового крана-маніпулятора як еквіваленту/аналогу, що повністю виконує та заміщує функції обладнання, вказаного в пунктах 1.1.5 та 1.1.6?
2. Внести зміни до Додатку № 1, виклавши пункти 1.1.5–1.1.6 у редакції, яка дозволяє використання аналогічної комбінованої техніки, наприклад: «мінінавантажувач, транспортер або вантажний бортовий кран-маніпулятор».».
Відповідь:
Метою встановлення вимог до матеріально-технічної бази в Додатку № 1 є забезпечення якісного, безпечного та оперативного навантаження й вивезення порубкових залишків. Оскільки використання вантажного бортового крана-маніпулятора з грейферним захопленням за своїми характеристиками та функціоналом повністю перекриває, автоматизує та перевищує технологічні можливості мінінавантажувача та малопотужного транспортера, Замовник погоджується з Вашими аргументами. Наявність потужнішої техніки не може негативно вплинути на якість надання послуг.З метою дотримання принципів недискримінації учасників та відкритості закупівель відповідно до ст. 5 Закону України "Про публічні закупівлі", Замовником прийнято рішення задовольнити Вашу вимогу. Повідомляємо:Залучення вантажного бортового крана-маніпулятора (або іншої аналогічної спецтехніки) допускається як належний аналог/еквівалент обладнання, зазначеного в пунктах 1.1.5 та 1.1.6.Найближчим часом до Додатку № 1 до тендерної документації будуть внесені зміни, які дозволять учасникам пропонувати альтернативну комбіновану або потужнішу техніку (мінінавантажувач, та/або транспортер, та/або вантажний автомобіль з краном-маніпулятор тощо) для виконання зазначених функцій.
Дата відповіді:
27.08.2026 16:41
Відповідь надана
Щодо вимог тендерної документації
Номер:
41d55f6aa0dd40feb7d6d87bc648ac95
Дата опублікування:
26.08.2026 10:13
Опис:
Шановний замовнику!
У Кваліфікаційних критеріях до тендерної документації встановлено вимогу, що усі працівники, які будуть безпосередньо задіяні у наданні послуг (не менше 5-ти осіб), повинні засвідчити проходження курсу навчання з питань охорони праці за двома напрямками одночасно: НПАОП 0.00-1.15-07 (роботи на висоті) та НПАОП 0.00-1.80-18 (Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання).
Вважаємо вимогу щодо обов'язкового наявності навчання за НПАОП 0.00-1.80-18 для всіх 5-ти осіб абсолютно безпідставною та дискримінаційною з огляду на таке:
1. Невідповідність трудовим функціям: Відповідно до чинного законодавства та специфіки виконання робіт з кронування та видалення дерев, безпосередні виконавці (арбористи, пильщики, верхолази) виконують роботи на висоті та лісосічні роботи. Законом передбачено наявність у них навчання за НПАОП 0.00-1.15-07 (роботи на висоті) та НПАОП 02.0-1.08-95 (Правила охорони праці в лісозаготівельній промисловості).
2. Штучне обтяження: Проходження курсу за НПАОП 0.00-1.80-18 є обов'язковим виключно для осіб, які безпосередньо керують вантажопідіймальними кранами, підіймальними пристроями (наприклад, машиніст автовишки) або виконують обов'язки стропальників. Вимагати таке вузькоспеціалізоване навчання від усієї бригади з 5-ти осіб (включаючи тих, хто працює з бензопилами чи подрібнювачем на землі) є нелогічним та нормативно необґрунтованим. Жоден нормативно-правовий акт з охорони праці не зобов'язує звичайних робітників зеленого господарства мати кваліфікацію машиніста крана чи підйомника.
Така вимога штучно обмежує коло учасників лише тими суб'єктами, які мають аномально специфічний штат працівників, де кожен пильщик має посвідчення кранівника, що є прямим порушенням ч. 4 ст. 22 та ст. 5 Закону України "Про публічні закупівлі" (принципи недискримінації та чесної конкуренції).
З огляду на вищевикладене, просимо привести тендерну документацію у відповідність до чинного законодавства та:
• Вилучити обов'язкову вимогу щодо надання посвідчень за НПАОП 0.00-1.80-18 для всіх 5 працівників, АБО викласти її в редакції, яка передбачає наявність такого навчання виключно для осіб (особи), що безпосередньо керуватимуть підіймальними пристроями / автовишками під час виконання робіт.
Відповідь:
З метою дотримання принципів недискримінації учасників, розвитку добросовісної конкуренції та приведення у повну відповідність до вимог чинного законодавства, зокрема ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України "Про публічні закупівлі", Замовником прийнято рішення задовольнити Вашу вимогу та внести відповідні зміни до тендерної документації.Найближчим часом до Кваліфікаційних критеріїв (Додаток № 1 до тендерної документації) будуть внесені зміни, якими передбачено, що проходження курсу навчання з питань охорони праці за напрямком НПАОП 0.00-1.80-18 (Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання) вимагається не від усіх працівників, а виключно від тих осіб (особи), які безпосередньо керуватимуть підіймальними пристроями/автовишками та/або виконуватимуть роботи з підйому людей (машиністи, оператори автовишок, стропальники) під час надання послуг. Для інших задіяних працівників бригади достатнім є наявність навчання за НПАОП 0.00-1.15-07 (роботи на висоті).
Дата відповіді:
27.08.2026 16:34
Відповідь надана
Щодо вимог тендерної документації
Номер:
748aa42c39204d25b7c78c68928be400
Дата опублікування:
26.08.2026 10:13
Опис:
Шановний замовнику!
Відповідно до пункту 1.1.3 Кваліфікаційних критеріїв (Додаток № 1 до тендерної документації) встановлено вимогу щодо наявності «подрібнювача деревини (щепоріза) з можливістю подрібнення гілок діаметром не менше 170 мм».
Вважаємо дану вимогу технічно та економічно необґрунтованою, а також такою, що штучно обмежує конкуренцію (дискримінаційною), з огляду на наступне:
1. Технічна безпідставність: Відповідно до сформованого Вами Додатку № 4 до тендерної документації («Дислокація дерев»), предметом закупівлі є послуги з кронування та видалення дерев. Максимальні діаметри стовбурів великих дерев у переліку сягають від 50 до 150 см (наприклад, тополя 150 см у с. Бабинці, сосна 130 см у сел. Ворзель тощо). Очевидно, що деревина такого діаметру підлягає розпилюванню та зрізанню (для чого передбачено бензопили у п. 1.1.4), а не подрібненню у щепорізі. Подрібнювачі (щепорізи) використовуються виключно для утилізації дрібних гілок та порубкових залишків, для яких технічний параметр прохідного діаметра у 120 мм є абсолютним професійним стандартом і повністю забезпечує виконання робіт.
2. Обмеження конкуренції: Обладнання з параметром подрібнення від 170 мм і більше належить до специфічної важкої промислової техніки (переважно на гусеничному ходу), яка майже не використовується в секторі звичайного благоустрою територій. Встановлення порогу «не менше 170 мм» штучно звужує коло учасників до 1–2 суб’єктів, які володіють саме такою рідкісною моделлю, що є прямим порушенням ч. 4 ст. 22 Закону України "Про публічні закупівлі" (заборона дискримінаційних вимог) та ст. 5 Закону (принцип недискримінації учасників).
З метою недопущення штучного монополізму, забезпечення максимальної економії бюджетних коштів та усунення явних дискримінаційних маркерів, просимо привести тендерну документацію у відповідність до норм чинного законодавства, а саме:
• Внести зміни до пункту 1.1.3 Додатку № 1 та зменшити вимогу до прохідного діаметра подрібнювача деревини, виклавши його в редакції: «...з можливістю подрібнення гілок діаметром не менше 120 мм».».
Відповідь:
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо, що Замовником було повторно проаналізовано обсяги та специфіку надання послуг, що є предметом даної закупівлі, а також технологічні процеси з утилізації порубкових залишків на об'єктах, визначених у Додатку № 4 до тендерної документації.З метою залучення максимальної кількості учасників, розвитку добросовісної конкуренції та безумовного дотримання принципів недискримінації, закріплених у ст. 5 Закону України "Про публічні закупівлі", Замовник вважає за доцільне відкоригувати технічні вимоги до обладнання.Повідомляємо, що Вашу вимогу задоволено. Найближчим часом до пункту 1.1.3 Кваліфікаційних критеріїв (Додаток № 1 до тендерної документації) будуть внесені відповідні зміни, а саме: технічний параметр прохідного діаметра подрібнювача деревини буде зменшено з «не менше 170 мм» до «не менше 120 мм», що повністю забезпечить якісне виконання робіт та розширить коло потенційних учасників закупівель.
Дата відповіді:
27.08.2026 16:30
Відповідь надана
Щодо вимог тендреної документації
Номер:
048d35aaeb5349b58b227e4b2a0a21b8
Дата опублікування:
26.08.2026 10:12
Опис:
Шановний Замовнику! Пунктом 1.2 Кваліфікаційних критеріїв Додатку № 1 до тендерної документації встановлено вимогу щодо надання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а саме на обладнання, визначене у пунктах 1.1.3–1.1.6.
Відповідно до чинного законодавства України (Постанови КМУ № 1107), декларуванню підлягають лише ті машини, механізми та устаткування, які прямо визначені у Групі Б Переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Обладнання, зазначене Вами у пунктах 1.1.3–1.1.6 (бензопили, транспортер для переміщення вантажів до 500 кг, мінінавантажувач, подрібнювач деревини), за своїми технічними характеристиками не належить до об'єктів, на які законодавство вимагає оформлення такої декларації.
З огляду на вищевикладене, просимо:
1. Повідомити, якою саме нормою чинного законодавства передбачено обов'язок реєстрації декларації на вказані види обладнання, та зазначити конкретні пункти Групи Б Переліку, під які, на Вашу думку, вони підпадають.
2. У разі відсутності правових підстав для такої вимоги, усунути це дискримінаційне обмеження та внести відповідні зміни до тендерної документації, виключивши вимогу щодо надання декларації на обладнання з пунктів 1.1.3–1.1.6.
Нагадуємо, що встановлення вимог, які не передбачені чинним законодавством, обмежує коло учасників та суперечить принципам недискримінації та відкритості, закріпленим у ст. 5 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь:
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо, що Замовником було повторно проаналізовано технічні характеристики обладнання, зазначеного у пунктах 1.1.3–1.1.6 Додатку № 1 до тендерної документації, на відповідність нормам Постанови Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 № 77 та Постанови КМУ від 26.10.2011 № 1107.Враховуючи, що вказане обладнання (бензопили, транспортер для переміщення вантажів до 500 кг, мінінавантажувач, подрібнювач деревини) за своїми технічними параметрами та характеристиками не підпадає під дію Групи Б Переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, та з метою дотримання принципів недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель відповідно до ст. 5 Закону України "Про публічні закупівлі", Замовником прийнято рішення задовольнити Вашу вимогу.Найближчим часом до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни, а саме: виключено вимогу щодо надання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на обладнання, визначене у пунктах 1.1.3–1.1.6 Додатку № 1.
Дата відповіді:
27.08.2026 16:26