-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з кронування та видалення аварійних, сухостійних, хворих дерев
Оголошено тендер
1 701 611.85
UAH
Номер:
cb9f342a78a5410093324f0cfd779610
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-011275-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41141202
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Сілезька, будинок 3/23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41141202
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Сілезька, будинок 3/23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 701 611.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з кронування та видалення аварійних, сухостійних, хворих дерев
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.08.2026 14:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з видалення аварійних, сухостійних, хворих дерев
Кількість
247 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з догляду за деревами
Кількість
45 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБуча
Сума1 701 611.85 UAH