• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт доріг Таїрівської селищної територіальної громади»

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад або самостійно учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 06.09.26 00:00)

8 021 113.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
09
год
40
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Період уточнення: 25.08.2026 14:36 - 03.09.2026 00:00
Без відповіді

Щодо врахування витрат праці робітників, зайнятих керуванням та обслуговуванням машин

Номер: 9a8cf71ced9249c4b35451895eebe5a1
Дата опублікування: 02.09.2026 13:44
Опис: Шановний Замовнику! Відповідно до Відомості ресурсів до Технічної специфікації, що є Додатком 2 до тендерної документації Замовником передбачено 567,36 люд.-год. витрат труда робітників, зайнятих керуванням та обслуговуванням будівельних машин, а також 56,32 люд.-год. витрат труда робітників, зайнятих керуванням та обслуговуванням автотранспорту при перевезенні ґрунту і будівельного сміття. При цьому учасник планує залучати відповідні машини та автотранспорт на підставі договорів надання послуг техніки з екіпажем (оператором/водієм). Тобто оператори та водії такої техніки не перебувають у трудових відносинах з учасником, а витрати на їхню працю вже включаються до вартості послуг, що надаються власником/надавачем техніки. Відповідно до умов тедерної документації тендерна пропозиція буде відхилена у разі, зокрема містить НЕ всі види робіт/послуг або НЕ повний їх обсяг, враховано НЕ всі витрати труда, будівельні машини/механізми (у разі їх зазначення в додатку №2 до тендерної документації) та матеріально - технічні ресурси згідно з переліком та обсягом наведеним у Додатку № 2 до тендерної документації, або надані не всі розрахунки, що є складовими договірної ціни), буде відхилена на підставі абзацу 2 підпункту 2 пункту 44 Особливостей, а саме тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Просимо надати роз’яснення, чи буде вважатися невідповідністю вимогам Додатку № 2 до тендерної документації та чи буде відхилена тендерна пропозиція учасника, якщо при формуванні договірної ціни та Відомості ресурсів учасником не будуть окремо враховані витрати праці робітників, зайнятих керуванням та обслуговуванням машин (567,36 люд.-год), а також витрати праці робітників, зайнятих керуванням та обслуговуванням автотранспорту при перевезенні ґрунту і будівельного сміття (56,32 люд.-год), оскільки відповідна техніка залучатиметься учасником за договорами надання послуг техніки з екіпажем/оператором, а оплата праці екіпажу/операторів буде включена до вартості таких послуг? Також просимо чітко зазначити, яким саме чином учасник повинен відображати зазначені трудовитрати у своїй тендерній пропозиції, якщо вони фактично не є його прямими витратами на оплату праці, а є складовою вартості послуг стороннього виконавця. У разі якщо Замовник вважає обов’язковим окреме відображення зазначених люд.-год. навіть при залученні техніки з екіпажем, просимо зазначити конкретну норму чинного законодавства, яка передбачає необхідність повторного окремого врахування витрат на оплату праці екіпажу, вартість якої вже включена до послуг з експлуатації техніки.
Без відповіді

Щодо розбіжностей у дефектному акті та відомості ресурсів

Номер: 4bcb486e8d194e3a8938ed4d7fc89094
Дата опублікування: 01.09.2026 16:59
Опис: Шановний Замовнику! Під час аналізу тендерної документації та додатку 2 до тендерної документації "Технічна специфікація(вимоги)" виявлено розбіжності між даними, зазначеними у дефектному акті, відомості ресурсів та довідкових даних. У зв’язку з цим просимо надати роз’яснення щодо наступних питань: 1. Щодо ширини фрезерування У п. 26 відомості ресурсів зазначено машину для фрезерування з шириною фрезерування 2100 мм, тоді як у дефектному акті передбачено виконання робіт із фрезерування шириною 1000 мм. Просимо пояснити, з чим пов’язана зазначена розбіжність та яку саме ширину фрезерування необхідно враховувати учасникам при формуванні тендерної пропозиції та розрахунку вартості робіт — 1000 мм відповідно до дефектного акту чи 2100 мм відповідно до відомості ресурсів? Також просимо, у разі виявлення технічної помилки, внести відповідні зміни до тендерної документації та привести зазначені документи у відповідність між собою. 2. Щодо кількості сміття У дефектному акті зазначено обсяг сміття 196,2 т, у п. 29 відомості ресурсів зазначено 196,245 т, водночас у довідкових даних зазначено 344,93 т. Просимо надати роз’яснення: який саме обсяг сміття необхідно враховувати учасникам при складанні кошторисної документації та визначенні вартості тендерної пропозиції; який із зазначених обсягів є остаточним та відповідає фактичним обсягам робіт за предметом закупівлі. У разі наявності технічної або арифметичної помилки просимо внести відповідні зміни до тендерної документації. 3. Щодо перевезення асфальту, шлакобетону тощо У дефектному акті передбачено перевезення асфальту, шлакобетону тощо на відстань 8 км в обсязі 224,1 т, тоді як у відомості ресурсів, позиція 30, зазначено обсяг 224,28 т. Просимо пояснити причину розбіжності між зазначеними обсягами та повідомити, який саме показник — 224,1 т чи 224,28 т — необхідно використовувати учасникам при розрахунку тендерної пропозиції. З метою забезпечення можливості учасникам здійснити правильний та обґрунтований розрахунок вартості робіт просимо надати чіткі роз’яснення щодо наведених розбіжностей та, за необхідності, внести відповідні зміни до тендерної документації, забезпечивши узгодженість дефектного акту, відомості ресурсів та довідкових даних. Дякуємо
Відповідь надана

Щодо надання інформаційної моделі у форматі IMD

Номер: 3f6f9058fb204e288322793f2cd3c1d5
Дата опублікування: 26.08.2026 19:22
Опис: Для забезпечення можливості коректного та достовірного розрахунку договірної ціни, відомості ресурсів та інших складових тендерної пропозиції просимо надати вихідну інформаційну модель кошторисної документації із нульовими цінами у форматі .imd.
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення. Замовником розглянуто Ваше звернення щодо надання вихідної інформаційної моделі кошторисної документації з нульовими цінами у форматі .imd. Повідомляємо, що у складі тендерної документації та додатків до неї Замовником оприлюднено вихідні дані, необхідні учасникам для визначення обсягів послуг і розрахунку ціни тендерної пропозиції. Учасник самостійно вивчає вимоги тендерної документації та додатків до неї, визначає програмне забезпечення і спосіб здійснення кошторисних розрахунків, формує розрахунки та інші документи, передбачені тендерною документацією. Надання Замовником інформаційної моделі кошторисної документації у форматі .imd тендерною документацією не передбачено. Підстави для внесення змін до тендерної документації в цій частині відсутні.
Дата відповіді: 28.08.2026 17:30
Відповідь надана

щодо усунення невідповідностей між дефектним актом та відомістю ресурсів

Номер: 5cd635daf2524bd8b6f897a499baaa9a
Дата опублікування: 26.08.2026 14:54
Опис: Шановний замовнику! Під час аналізу тендерної документації та додатків до неї було виявлено розбіжність (невідповідність) у Додатку 2 до тендерної документації "Технічна специфікація (вимоги)", а саме: у дефектномі акті зазначено перевезення сміття на відстань до 30 км, а у відомості ресурсів - перервезення сміття до 20 км. Дана розбіжність не дозволяє учасникам коректно розрахувати ціну тендерної пропозиції та визначити точні витрати на транспортування будівельного сміття. На підставі норм Закону України «Про публічні закупівлі», з метою дотримання принципів прозорості та рівних умов для всіх учасників, просимо: Уточнити, на яку саме відстань (20 км чи 30 км) необхідно розраховувати перевезення сміття.Внести відповідні зміни до тендерної документації (дефектного акту або відомості ресурсів) задля усунення виявленої розбіжності.
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення. Замовником розглянуто Ваше звернення щодо розбіжності між інформацією, зазначеною в дефектному акті та відомості ресурсів у частині відстані перевезення будівельного сміття. Повідомляємо, що найближчим часом Замовником будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації та її додатків з метою усунення виявленої розбіжності й однозначного визначення відстані, на яку учасникам необхідно розраховувати перевезення будівельного сміття.
Дата відповіді: 28.08.2026 17:30
Відповідь надана

ЩОДО РОЗРАХУНКУ ВИТРАТ ПРАЦІ РОБІТНИКІВ, ЗАЙНЯТИХ КЕРУВАННЯМ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯМ МАШИН

Номер: d1e441bdb6e14c50ad06253367d4d8d1
Дата опублікування: 26.08.2026 14:09
Опис: Шановний Замовнику! Додатком 2 до тендерної документації передбачено необхідність подання учасником відомості ресурсів із визначенням, зокрема, витрат труда робітників, зайнятих керуванням та обслуговуванням машин. Разом з тим учасник планує залучати необхідні машини та механізми на підставі договору про надання послуг техніки. При цьому такі послуги можуть надаватися разом із машиністами (операторами), які є працівниками підприємства – надавача послуг техніки. У такому випадку учасник не є роботодавцем зазначених працівників, не здійснює їм нарахування та виплату заробітної плати і, відповідно, не володіє інформацією щодо фактичних витрат на оплату їхньої праці. Крім того, витрати на оплату праці машиністів (операторів) можуть бути вже включені надавачем до вартості послуг з експлуатації відповідної техніки. У зв’язку з цим просимо роз’яснити: Чи допускається учаснику при залученні машин та механізмів за договором про надання послуг техніки враховувати їх у складі вартості відповідних послуг без окремого визначення витрат праці машиністів (операторів), якщо такі витрати вже включені до вартості послуг? Якщо витрати праці робітників, зайнятих керуванням та обслуговуванням машин, повинні бути обов’язково зазначені учасником окремим ресурсом, просимо надати порядок їх розрахунку та визначити джерело інформації, на підставі якого учасник має визначати розмір таких витрат, враховуючи, що відповідні працівники є працівниками надавача послуг техніки. Просимо надати відповідне роз’яснення та, за необхідності, внести уточнення до тендерної документації щодо порядку формування відомості ресурсів для учасників, які залучають машини та механізми на умовах договорів про надання послуг техніки.
Відповідь: Шановний учасник, дякуємо за Ваше звернення. Замовник повідомляє, що Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 встановлює порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі – закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” (далі – замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Відповідно до вимог п. 28 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 1178 від 12.10.2022 (далі – Особливості) тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цієї Постанови та інформаційних листів МЕРІТУ, та своєчасно розміщена у відповідності до вимог пункту 24 Особливостей. Відповідно до пункту 31 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо таке. Затверджена тендерна документація включає в себе невід’ємні частини, зокрема, але не виключно: додаток №2 до тендерної документації. Додатком 2 ««ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ (ВИМОГИ)» Технічні, якісні, кількісні та інші характеристики предмета закупівлі, технічна специфікація» до тендерної документації міститься інформація про характер і необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі (технічні вимоги) до закупівлі послуг: «Поточний ремонт доріг Таїрівської селищної територіальної громади» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи) НК 018:2023: 2112. Звертаємо увагу, що Учасник самостійно визначає спосіб залучення машин і механізмів, здійснює розрахунок ціни тендерної пропозиції та отримує від надавача послуг усю необхідну для такого розрахунку інформацію тощо. Замовник не здійснює за учасника розрахунок ціни тендерної пропозиції, не визначає його договірні відносини з надавачами послуг та не встановлює розмір витрат, які залежать від обраної учасником моделі залучення техніки й умов відповідного договору. Кожен учасник самостійно вивчає вимоги тендерної документації та додатків до неї, визначає порядок і спосіб формування ціни своєї тендерної пропозиції, готує необхідні розрахунки та подає їх складі тендерної пропозиції.
Дата відповіді: 28.08.2026 17:30