• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний ремонт доріг Таїрівської селищної територіальної громади»

Оголошено тендер

9 625 335.80 UAH
Номер: 1bbdd7debad54bbcb3e7db8cedd6438e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-009855-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТАЇРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ТАЇРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 9 625 335.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт доріг Таїрівської селищної територіальної громади»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
НК 018:2023: 2112 Вулиці та інші дороги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.08.2026 14:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТаїровська
Сума9 625 335.80 UAH