-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
(ДК 021:2015 код 45317000-2 Інші електромонтажні роботи) ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. II черга. Коригування. Заміна вантажного ліфта філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-000572-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 17.09.26 09:00)
9 809 110.09
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
07
год
43
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
21.08.2026 09:12 - 14.09.2026 00:00
Відповідь надана
Постачання аналогічного ліфту
Номер:
27edb29cfb6b4f91b17c17fbf7dfc890
Дата опублікування:
31.08.2026 14:21
Опис:
UA-2026-08-21-000572-a
Просимо дати роз’яснення щодо постачання ліфту.
1. У Додатку №6 до Технічне завдання зазначено «Будь-які посилання у Додатку № 6 тендерної документації на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва матеріалів та обладнання, після такого посилання слід читати вираз «або еквівалент» (технічні характеристики еквіваленту повинні відповідати вимогам тендерної документації)», але в технічній специфікації Додатку №5 до Тендерної документації зазначено обладнання, що пропонується до постачання , а саме G-Goods passenger elevator KONE Transys, чи є це обов’язковою вимогою постачання саме цього ліфту, чи слід читати вираз «або еквівалент»? Чи можливо замінити даний ліфт на ліфт іншого виробника з тими ж самими параметрами які будуть відповідати вимогам пункту 5 Додатка №5 тендерної документації.
2. У зв’язку з великим об’ємом погоджувальних документів, просимо подовжити строк підготовки до тендеру та кінцевий строк подання пропозицій.
Відповідь:
1.Шановний учаснику! На Ваше звернення щодо можливості постачання еквівалентного обладнання інформуємо, що подання еквіваленту передбачено Додатком №6 та Додатком №5, у якому відповідно до примітки ** до таблиці Додатка №5 будь-які посилання в таблиці технічної специфікації на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва обладнання, після такого посилання слід читати вираз «або еквівалент» (технічні характеристики еквіваленту повинні відповідати вимогам тендерної документації). У разі якщо учасником пропонується до постачання еквівалентне обладнання, марка та/або модель якого відмінні від тих, що вимагаються замовником у тендерній документації, то такий учасник зобов’язаний надати у складі тендерної пропозиції креслення та/або схему, та/або заводські інструкції (інструкції виробника), та/або паспорт, та/або типові протоколи вимірювань, та/або каталоги, що підтверджують технічні характеристики обладнання запропонованого учасником до постачання. При цьому всі характеристики еквівалентного обладнання повинні відповідати вимогам розділу 5 Додатка №5 тендерної документації.
2. Щодо продовження кінцевого терміну подання тендерних пропозицій Замовником внесено зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
03.09.2026 16:25