• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

(ДК 021:2015 код 45317000-2 Інші електромонтажні роботи) ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. II черга. Коригування. Заміна вантажного ліфта філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 17.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 17.09.26 09:00)

9 809 110.09 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
08
год
37
хв
55
сек
Гарантія - 49 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 04cbd61850a844daafb8357cdb1a8d86
Внутрішній номер закупівлі: 30152560
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-000572-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Оксана ЯРМАК 380459658357 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45317000-2 Інші електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 9 809 110.09 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 09:12 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 09:12 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження: 21.08.2026 09:12 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 809 110.09 (ДК 021:2015 код 45317000-2 Інші електромонтажні роботи) ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. II черга. Коригування. Заміна вантажного ліфта філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"