-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2019-01-14-000224-c
Торги не відбулися
211 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
Період уточнення:
14.01.2019 10:11 - 21.01.2019 10:16
Звернень немає. Звернення не може бути заданим