-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2019-01-14-000224-c
Торги не відбулися
211 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
Номер:
06645a3b1b76404ea4cf00a697ec85a2
Внутрішній номер закупівлі:
3011386
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-14-000224-c
Замовник:
Великоолександрівська сільська рада Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363484
-
Адреса:
08320, Україна, Київська область, село Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власкова Любов Володимирівна +380503817625 vos.rada@gmail.com http://vos-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
211 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 110.00 UAH
Період уточнення:
14.01.2019 10:11 - 21.01.2019 10:16
Період прийому пропозицій:
14.01.2019 10:11 - 31.01.2019 10:16
Аукціон:
01.02.2019 14:39 - 01.02.2019 15:00
Період кваліфікації:
01.02.2019 15:00 - 04.02.2019 15:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
08320, Україна, Київська область, с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОБУД-КИЇВ"
Оскарження: 01.02.2019 15:00 - 15.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42296542
-
Контактна особа:
Вербич Сергій 380937029980, 380937029980 zahistgruppe@gmail.com
-
Адреса:
03062, Україна, місто Київ, Київ, Академіка Туполєва 12-М
Оскарження: 01.02.2019 15:00 - 15.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
205 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
202 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.02.2019 13:48
Документи
16
Скарги
0
ФОП Ломако Володимир Данилович
Оскарження: 04.02.2019 13:48 - 15.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1822506774
-
Контактна особа:
Володимир Ломако +380503520350 cherkasov_igor@ukr.net
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, вул. Мануїльського, будинок 24-А,квартира 9
Оскарження: 04.02.2019 13:48 - 15.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
207 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
207 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.02.2019 15:02
Документи
30
Скарги
0