-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підписка на хмарну платформу командної розробки програмного забезпечення, управління програмним кодом та автоматизації процесів розробки
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011203-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
131 535.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:37 - 22.08.2026 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
b6dc52836db84668bfbdd51fc6df549a
Дата опублікування:
17.08.2026 17:07
Опис:
Шановний Замовнику, уважно опрацювали технічні вимоги. Звернули увагу на кількість користувачів, наявність приватних репозиторіїв, необхідність контролю доступу до програмного коду та важливість аудиту дій користувачів і хочемо уточнити, чи повинен запропонований сервіс забезпечувати корпоративні функції безпеки та адміністрування, зокрема:
централізоване управління користувачами та організаціями на рівні enterprise/account;
інтеграцію з корпоративною системою ідентифікації та єдиним входом користувачів;
розширений аудит дій користувачів та адміністраторів;
централізоване застосування політик безпеки для організацій і репозиторіїв;
розширені можливості керування доступом, ролями та дозволами;
можливість подальшого підключення розширених функцій безпеки для приватних репозиторіїв.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Дякуємо, що зацікавилися закупівлею. У відповідь на Ваше звернення ініціатор закупівлі повідомляє наступне:
Технічним завданням визначено рівень послуги — хмарна платформа командної розробки програмного забезпечення рівня GitHub Team або еквівалент для команди з 50 користувачів. Обсяг обов'язкових функціональних вимог вичерпно викладено у розділі 4 технічного завдання (додаток № 2 до тендерної документації) та включає управління репозиторіями, розмежування доступу на рівні команд та користувачів, перевірку коду, CI/CD-автоматизацію та ведення журналу активності репозиторіїв. Зазначені у Вашому зверненні функції належать до функціоналу вищого рівня підписки GitHub Enterprise і не передбачені технічним завданням цієї закупівлі.
Дата відповіді:
19.08.2026 11:58