-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підписка на хмарну платформу командної розробки програмного забезпечення, управління програмним кодом та автоматизації процесів розробки
Оголошено тендер
157 842.00
UAH
Номер:
2aaa26589edf4d5ab5ecf3c4dac4de68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-012428-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
157 842.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підписка на хмарну платформу командної розробки програмного забезпечення, управління програмним кодом та автоматизації процесів розробки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.08.2026 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0418080 - Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України
Сума157 842.00 UAH