• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

31220000-4 Елементи електричних схем (вилка, коробка, розетка, шина, наконечник, клема)

Торги не відбулися

27 980.92 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 11:13 - 21.08.2026 00:00
Відповідь надана

Доброго дня

Номер: 9928c848d9c64c5b9bc5247ea7233843
Дата опублікування: 19.08.2026 11:14
Опис: В тз п № 4 Якщо критично важливим є саме захист IP55, ABS-пластик та стійкість до розпеченого дроту (850 °С), то це виключно накладні розподільчі коробки.Передивіться будь ласка
Відповідь: Шановний учаснику, дякуємо за звернення! Замовником будуть внесені відповідні зміни до Тендерної документації.
Дата відповіді: 19.08.2026 16:19